kompleksowa oferta

Mając na uwadze niewielką ilość czasu jaką dysponują Klienci, postanowiliśmy sprawić aby nasza usługa była jak najbardziej kompleksowa i odpowiadała na wszystkie Państwa potrzeby. Począwszy od pomiaru w domu klienta, doradztwo, projektowanie, wykonanie i montaż.

66-400 GORZÓW WLKP.

proponujemy

1

tkaniny

Starannie dobrana kolekcja tkanin z całej Europy w połączeniu z kreatywnymi projektami owocują szeroką gamą propozycji. W kolekcji znajdują się tkaniny dystrybutorów z Polski i Europy.

2

usługi
tapicerskie

Oferujemy m.in. ściany tapicerowane, zagłowia łóżek sypialnianych itp. Wszystkie nasze realizacje łączy wysoka jakość wykonania i wyjątkowa dbałość o szczegóły.

3

współpracę

Zapraszamy do współpracy salony dekoracji wnętrz, architektów, producentów i projektantów mebli.

w ofercie:

firany, zasłony, rolety

zasłony to wciąż najpopularniejsze dekoracje okien, nadają wnętrzu ciepła i elegancji. Najczęściej firany dostosowuje się do stylu zasłon oraz wystroju wnętrza, ale mogą też być zawieszone samodzielnie.

rolety rzymskie

decydując się na zastosowanie rolety jako zasłony okiennej nie tylko wybieramy elegancję, ale i bardzo praktyczne rozwiązanie. W zależności od tkaniny i formy rolet, pasują zarówno do pomieszczeń nowoczesnych jak i klasycznych.
Dopełnieniem dla rolety mogą być zasłony zawieszone na efektownym karniszu, lub ciekawie udrapowana tkanina. Wszystko to razem tworzy bardzo wysmakowaną i ciekawą stylistycznie całość. Roleta podszyta tkaniną nieprzepuszczającą światła świetnie nadaje się do sypialni.
W naszej ofercie znajdują się rolety:
z tkanin przeźroczystych, półprzeźroczystych spełniających funkcję firany,
z tkanin zasłonowych,
z tkanin typu blackout całkowicie nieprzepuszczające światła,
z podszewką.

panele japońskie

żaluzje panelowe, zwane inaczej panelami japońskimi, są ciekawą alternatywą dla firan ,zasłon oraz verticali. Są to pasy o szerokości 50-100cm poruszające się po wielotorowej szynie.
Nowoczesne, oszczędne w formie pozwalają na zestawianiu tkanin o zróżnicowanej fakturze czy też kolorze. Mogą również w delikatny sposób rozdzielić to samo pomieszczenie, zaznaczając jego odrębne funkcje.

pościel, poduszki dekoracyjne

jesteśmy w stanie dobrać i wykonać poduszki do każdego wnętrza. Ten niedrogi element może istotnie wpływać na całość wystroju i dekoracyjność pomieszczenia.

obrusy i bieżniki

odpowiednio dobrane tkaniny ozdabiają wnętrze, podkreślają ważność stołu i wspólnych spotkań

karnisze, szyny

różnorodność karniszy i systemów mocowań pozwalają nam na wykonanie dekoracji w opcji ruchomej i statycznej z pełną ich dekoracyjnością oraz funkcjonalnością.
W naszej ofercie znajdą Państwo również karnisze z napędem elektrycznym.

Pomiar w domu u klienta

zadzwoń i umów się już dziś T: +48 666 389 789